ספריות קודש

נריאל היא חברה מקצועית הבונה רהיטים לבתי הכנסת המציע ספריות קודש, כיסאות, בימות תפילה ועוד מגוון רחב של רהיטים נוספים. צוות הנגרים המנוסים של נריאל מודע לחשיבות הגדולה של מקום מכובד כמו בית כנסת, והוא מפיח נשמה ברהיטים שהוא מעצב במיוחד בשביל המקום. כאן תוכלו לגלות שמאחורי הנגרים המיומנים הפועלים במשך עשורים בתחום, מסתתרים בני אדם נדיבים אשר שמחים לעזור לכם בכל שאלה ותקלה.

מה צריך לדעת לפני שבוחרים ספריות קודש

ספריות הקודש ממלאות תפקיד חשוב בבית הכנסת. הן מאחסנות את הספרים היקרים והחשובים המעניקים חכמה ודעת למתפללים ולכל מי שמגיע לשמוע דברי תורה בשבת או בחג. הספרייה היא אחד הרהיטים הבולטים יותר בבית הכנסת, ולכן חשוב להשקיע זמן ומאמץ בבחירתה. אלה כמה טיפים לבחירת ספריות קודש שינעימו את זמנם של המתפללים בבית הכנסת:

  • לבחור חברה מקצועית – אם אתם מעוניינים לקבל ספרייה העשויה מחומרים איכותיים, כדאי לפנות לחברה מקצועית המציעה שירותי נגרות וריהט לבית הכנסת. כדאי לחפש חברה שיש לה ניסיון רב בתחום ושהצוות שלה אדיב, קשוב ונכון לענות על כל שאלה.
  • למדוד את האזור – כדי להעריך איזו ספרייה אתם צריכים, חשוב למדוד את השטח הריק לאורכו ולרוחבו. כך תוכלו לדעת מהו הגודל המתאים לבית הכנסת שלכם.
  • לבחור ספרייה מעוצבת – בית הכנסת הוא מקום חשוב שאליו נוהרים גברים ונשים כדי להתפלל בשבתות, בחגים וגם בימי החול, ולכן חשוב שהחלל הפנימי שלו ייראה במיטבו. משום כך, כדאי להשקיע בעיצוב ספריית הקודש, ובעת הצורך להתייעץ עם מעצב פנים. איש מקצוע זה יציע את המיקום הטוב ביותר עבור הספרייה, כך שהיא תשתלב עם שאר הרהיטים.

חשיבותן של ספריות כנסת בבית הכנסת

הגבאים והאחראיים על בית הכנסת מקפידים להזמין ספריות קודש מעוצבות ואיכותית, בזכות החשיבות הרבה שיש למקום זה. בקהילות רבות בארץ ובעולם נוהגת הקהילה לתרום כספים לתחזוקתו של בית הכנסת, ובכך היא מדגישה את חשיבותו. זהו המקום שאליו באים היהודים להתפלל לבורא עולם, לבקש בקשות ולהתחנן לחסד בעת צרה. כמו כן, בית הכנסת הוא מקום לאירועים משמחים כמו בר מצווה, בת מצווה, ברית מילה ולעתים גם חתונה.

ספריית קודש בעיצוב אישי

ספריות קודש מעוצבות נריאל

ספריות מעוצבות נריאל

קידום אורגני לאתרים בניית אתרים
Call
Mail