מה חשוב לדעת בשעה שבוחרים ארונות קודש ?

חברת נריאל בע"מ מעצבת ומייצרת מגוון רחב של ריהוט לבתי כנסת, לרבות ארונות קודש בהתאמה אישית. ארונות הקודש בבתי כנסת הם ללא ספק גולת הכותרת של כל פריטי הריהוט אשר נוכחים במקום. ארון הקודש הוא פריט ייחודי אשר מותאם באופן מיוחד לכל בית כנסת בו הוא מוצב. הוא נחשב לאחד הפריטים הקדושים ביותר ובתוכו יוטמן אוצר יקר ערך, ספרי התורה. אנו מקפידים על עיצובו והתאמתו של ארון הקודש לחלל בית הכנסת, דבר המאפשר יצירה של אווירה ייחודית, מזמינה ונעימה אשר מושכת קהל מתפללים רב בהתאמה לרוח המקום.

 

ארונות קודש הינם לב ליבו ורוחו של בית הכנסת. על כן, הם גם צריכים לשדר את אופי הקהילה המקומית אשר נוטה לפקוד את בית הכנסת. אך רגע לפני שאתם פונים אל הנגר או חברה המתמחה בייצור של ריהוט, קיימות מספר נקודות שאתם צריכים לקחת בחשבון, ביניהן גם:

  • גודל – שקלו מה הגודל האולטימטיבי לארון הקודש לו אתם זקוקים. נקודה זו תלויה במספר גורמים, כמות ספרי התורה שיש לאחסן בתוכו ומבנה בית הכנסת עצמו. החברה אשר תיצור את ארון הקודש תבצע מדידות מדויקות על מנת להיות בטוחים כי התוצר הסופי יתאים באופן מדויק למיקומו.
  • קישוט – כל קהילה בוחרת את העיטורים והקישוטים המועדפים עליה, בין אם מדובר בסמלים מופשטים או סמלי יהדות. העיצוב עצמו של ארונות הקודש יהיה בהתאמה לאופי הקהילה וההעדפות שלה.

 

רמת איכות לא מתפשרת

כל פריט ריהוט בבית הכנסת חייב להיות עשוי באיכות הגבוהה ביותר. שהרי הכיסאות יהיו בשימוש מתמיד לאורך כל השנה, ארון הקודש אמור להחזיק מעמד לאורך שנים וספריות הקודש צריכות לעמוד במעמסת כובד הספרים אשר הן מכילות. על כן, חברת נריאל בע"מ עושה שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר שניתן למצוא. צוות הנגרים המנוסים שלנו מצבע את עבודתו בצורה מקצועית ויסודית עד לרמת האומנות. צרו קשר עוד היום על מנת לגלות עוד על המיזמים השונים  בהם עסקנו במהלך השנים.

קידום אורגני לאתרים בניית אתרים
Call
Mail