אודות

נריאל הינה חברה שהוקמה לפני כעשור ע״י מנחם עשור. ועוסקת בעיצוב תכנון ובניית ארונות קודש, בימות תפילה, ספריות, דלתות וכל הקשור לבתי כנסת, כולל תיקרות מעוצבות, איש צעיר, נמרץ ובעל כישורים רבים, שם לו למטרה להקים חברה שתצעד בשורה  אחת יחד עם החברות הגדולות, הוותיקות והמובילות בתחום בניית ריהוט לבתי כנסת בארץ ובחו״ל וזאת בעזרת צוות עובדים וותיק, מיומן ומקצועי מאוד.

בצוות נגרים בעלי ותק של 20 ו30 שנה, אומנים בתחום: הריקוע, הגילוף, העיצוב והתכנון. מהשורה הראשונה.

לחברת נריאל חשוב לשמור על איכות ורמה מקצועית של צוות עובדיה ומקפידה על ביצוע מדויק של תכנית העבודה בהתאם לדרישת הלקוח כמתבקש וכמצופה מחברה ברמתה. בתי כנסת בונים למשך דורות והריהוט לבתי הכנסת צריך אף הוא לשרוד זמן רב ככל האפשר. על כן! בבואנו לתכנן : ארונות קודש, בימות תפילה כסאות לבתי כנסת ועוד… חייבים לקחת בחשבון בראש ובראשונה עמידות לאורך שנים רבות ולכן, חברת נריאל ! שמה לה דגש מיוחד על שימוש בחומרים, באיכות הטובה ביותר שיש בשוק . ולא תתפשר על כך.

-יחסי אנוש וחומר אנושי: 

חשוב מאוד לדאוג שהחומר האנושי ממנו מורכב צוות העובדים בחברה, בנוסף להיותו מקצועי ומיומן עליו להיות ברמה נאותה, על מנת לשמור על יחסי אנוש תקינים שמועילים להצלחה בעבודה. לכן ! חברת נריאל בוחרת בקפידה את עובדיה, קשר הדוק, חופש פעולה ואוירה טובה בין העובדים לבין עצמם, בין ההנהלה לצוות העובדים וההיפך. תורמים ליצירת אקלים נוח, ליצירתיות, ליוזמה ולהצלחה שבאה לידי ביטוי בביצוע איכותי בכל הקשור לפרוייקטים שנריאל מבצעת בכל רחבי הארץ ובחו״ל. ושומרים בהתמדה על מיקומה הטוב של חברת נריאל, בין החברות המובילות בריהוט לבתי כנסת ובתי מדרש בישראל. כמו כן סיורים במקומות ובאתרים קדושים והשתלמויות בכל הנושאים הקשורים למסורת ישראל על כל עדותיה השונות, בעבר ובהווה. ורמים אף הם לידע מעמיק ומקיף שעוזר לנו מאוד בבואנו לתכנן ולעצב בתי כנסת בכל סגנון שמתבקש, אם זה לציבור מתפללים צעיר, מבוגר, מסורתי, דתי, חרדי, חסידי ומודרני, תחום שהולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות. חברת נריאל עוקבת בהתמדה, אחר השינויים המתחוללים בתחום בניית בתי כנסת ובתי מדרש בארץ ובעיצוב ארונות קודש, תיבות, כסאות, ספריות ועוד ולהתאים את עצמה לכך.

פעילויות אלו מסייעות לחברת נריאל לשמור על מיקומה המכובד בין החברות המובילות בריהוט בתי כנסת בישראל. הנכם מוזמנים לבקר במפעלנו הממוקם ברחוב העבודה 44 באשדוד ואו ליצור קשר עימנו טלפונית, במייל המצורף או באמצעות האתר.

 

1

צוות העובדים בחברה
מקצועי, מיומן וברמה נאותה

שרטוט

על עמידות ואיכות
אנחנו לא מתפשרים

3

בין החברות המובילות
לריהוט בתי הכנסת בישראל

4

מבצעים פרוייקטים
בארץ ובחו”ל

קידום אורגני לאתרים בניית אתרים
Call
Mail